Duzy wyświetlacz cyfrowy zamontowany w firmie

Wyświetlacze cyfrowe. Poznaj innowacyjne rozwiązanie wyznaczające nowe standardy

Sektor biznesu nieustannie się rozwija. Dlatego tak istotne jest, aby pracodawcy zapewnili w swoich firmach system informacyjny na bardzo dobrym poziomie. Wyświetlacze cyfrowe to innowacja, która jest także inwestycją w lepszą przyszłość i podniesieniem standardu w różnych gałęziach biznesu.

Firma XXI wieku, bez względu na swoją specyfikację, powinna być nowoczesna. Rewolucyjność i progresywizm to cele, które zwłaszcza branże produkcyjne powinny postawić sobie jako te priorytetowe. System informacyjny warto dopracować szczegółowo. Kluczem do pozytywnych zmian będzie to, że nowoczesność danej firmy zauważy się już po wejściu do niej, ale przede wszystkim odczują ją pracownicy na poziomie komunikacyjnym. Zdalnie zarządzane ekrany Samsung sprawdzą się chociażby w tworzeniu innowacyjnej recepcji firmowej.

Postaw na technologię dotykową. Wyświetlacze cyfrowe potrafią obudzić wyobraźnię

Warto przyjrzeć się bliżej i zapoznać z funkcjami Neo QLED 8K Signage. Jest to nowa generacja ekranów QLED dla sektora biznesowego. Wykorzystuje zaawansowaną technologię Quantum Matrix Technology Pro oraz Quantum Mini LED w celu zapewnienia precyzyjnie kontrolowanej jasność i dobrego kontrastu pikseli. Taka technologia jest gwarancją tego, że wyświetlacz urządzenia zapewni niezrównane wrażenia wizualne, które pozostawiają widzowi niezatarte wrażenie po każdej firmie.

Firmy, które chcą postawić na rozwój, nie powinny też przejść obojętnie obok rozwiązania, jakim jest urządzenie do składania zamówień w dobie panującej pandemii koronawirusa. Mowa o Samsung Kiosk. To urządzenie zwiększa komfort klienta dzięki intuicyjnemu, kompleksowemu systemowi płatności i zamówień. Samsung Kiosk zapewnia większą elastyczność przy każdym zamówieniu, gwarantując uproszczone, ale spersonalizowane interakcje. Jest to podobne urządzenie to tych, z którymi możemy spotkać się w barach tzw. szybkiego zamawiania/jedzenia, czyli fast food. Na pewno plusem dla firm, które chciałyby zainwestować w tę innowację technologiczną, jest fakt, że można sprzęt w prosty sposób dopasować pod kątem innych działalności. Umożliwia to obecność systemu Tizen OS, wykorzystywanego na smartwatchach czy telewizorach właśnie tego producenta. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo transakcji, to odpowiada za nie platforma Samsung Knox.

Samsung Signane –propozycja dla firm

Kolejną propozycją dla firm, które chcą postawić na wyświetlacze cyfrowe, są ekrany Samsung Signane. Ekrany w tej technologii są wspierane przez wysoką jakość obrazu, te wyświetlacze wcielają w życie kreatywne pomysły i umożliwiają firmom dostarczanie odświeżonych treści, które angażują, informują, ale także bawią. W łatwy sposób firma będzie mogła dostosować swoje treści za pomocą aplikacji Samsung Business TV. Klienci poprzez przyciągające wzrok wizualizacje poczują, że firma prężnie się rozwija.

Wciągającą technologią dotykową jest też Samsung Flip. Na początku 2020 roku Samsung zaprezentował telefon ze składanym szkłem i ta innowacja jest uznawana za przeskok od ekranów polimerowych do technologii ultracienkiego szkła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *